CRCW060356R0JNEC
MFR.Part #
CRCW060356R0JNEC
JLCPCB Part #
C4244167
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS