CRCW0603523KFKTB
MFR.Part #
CRCW0603523KFKTB
JLCPCB Part #
C5629444
Description
-55℃~+155℃ 100mW 523kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount