CRCW0603510RJNEAHP
MFR.Part #
CRCW0603510RJNEAHP
JLCPCB Part #
C2086299
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS