RNC55K1053FRB14
MFR.Part #
RNC55K1053FRB14
JLCPCB Part #
C3420875
Description
-65℃~+175℃ 105kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors