CRCW060343K0JNTA
MFR.Part #
CRCW060343K0JNTA
JLCPCB Part #
C4271373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount