CRCW06033M90JNTA
MFR.Part #
CRCW06033M90JNTA
JLCPCB Part #
C4305262
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount