CRCW06033K30JNEAC
MFR.Part #
CRCW06033K30JNEAC
JLCPCB Part #
C1511823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.3kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS