BZM55C16-TR3
MFR.Part #
BZM55C16-TR3
JLCPCB Part #
C3741116
Package
SOD-80
Description
1 Independent 100nA@12V 15.3V~17.1V 16V 170Ω 40Ω 500mW SOD-80 Zener Diodes ROHS