CRCW060339K2FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060339K2FKEAHP
JLCPCB Part #
C4165486
Description
-55℃~+155℃ 333mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS