CRCW0603330RFKTB
MFR.Part #
CRCW0603330RFKTB
JLCPCB Part #
C4061899
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount