CRCW0603330RFKEBC
MFR.Part #
CRCW0603330RFKEBC
JLCPCB Part #
C1511860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 330Ω 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS