CRCW06032R70JNTA
MFR.Part #
CRCW06032R70JNTA
JLCPCB Part #
C4249588
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount