CRCW06032R00JNEAHP
MFR.Part #
CRCW06032R00JNEAHP
JLCPCB Part #
C3956622
Description
-55℃~+155℃ 2Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS