CRCW060329K4FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060329K4FKEAHP
JLCPCB Part #
C4107403
Description
-55℃~+155℃ 29.4kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS