CRCW0603274RFKEAC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CRCW0603274RFKEAC
JLCPCB Part #
C3987184
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 274Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS