CRCW0603270RJNTC
MFR.Part #
CRCW0603270RJNTC
JLCPCB Part #
C4235859
Description
-55℃~+155℃ 100mW 270Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount