Y174651R0000T9L
MFR.Part #
Y174651R0000T9L
JLCPCB Part #
C4347629
Package
SMD,7.3x4.3mm
Description
-55℃~+175℃ 51Ω 600mW Metal Foil Resistor ±0.01% ±0.2ppm/℃ SMD,7.3x4.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS