CRCW0603237RFKTB
MFR.Part #
CRCW0603237RFKTB
JLCPCB Part #
C3970294
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount