CRCW0603232RFKTC
MFR.Part #
CRCW0603232RFKTC
JLCPCB Part #
C4313095
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount