TNPU08052K40AZEN00
MFR.Part #
TNPU08052K40AZEN00
JLCPCB Part #
C2094999
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 2.4kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS