CRCW060321K0JNTA
MFR.Part #
CRCW060321K0JNTA
JLCPCB Part #
C4058507
Description
-55℃~+155℃ 100mW 21kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount