CRCW0603200RFKEAHP
MFR.Part #
CRCW0603200RFKEAHP
JLCPCB Part #
C313701
Description
-55℃~+155℃ 200Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS