ERC5520K000BHEK600
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC5520K000BHEK600
JLCPCB Part #
C3539135
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors ROHS