CRCW06031R80JNEC
MFR.Part #
CRCW06031R80JNEC
JLCPCB Part #
C4311924
Description
-55℃~+155℃ 1.8Ω 100mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS