CRCW06031R00JNEAIF
MFR.Part #
CRCW06031R00JNEAIF
JLCPCB Part #
C2081234
Description
-55℃~+155℃ 100mW 1Ω 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS