CP0005R1500KE663
MFR.Part #
CP0005R1500KE663
JLCPCB Part #
C1401125
Description
-65℃~+275℃ 150mΩ 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS