CRCW06031M13FKEAC
MFR.Part #
CRCW06031M13FKEAC
JLCPCB Part #
C4347343
Description
-55℃~+155℃ 1.13MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS