3.0C20CA-M3/H
MFR.Part #
3.0C20CA-M3/H
JLCPCB Part #
C20035130
Description
-55℃~+175℃ 20V 24.5V 2uA 3kW 42.8V 701A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS