CRCW06031K20FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06031K20FKEAHP
JLCPCB Part #
C313683
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS