CRCW06036K20FKEAHP
MFR.Part #
CRCW06036K20FKEAHP
JLCPCB Part #
C313794
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS