CRCW060316R2FKTA
MFR.Part #
CRCW060316R2FKTA
JLCPCB Part #
C4099948
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount