CRCW0603143RFKEB
MFR.Part #
CRCW0603143RFKEB
JLCPCB Part #
C4246124
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 143Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS