CA00023R300JE66
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CA00023R300JE66
JLCPCB Part #
C19485851
Package
Plugin
Description
-65℃~+275℃ 2W 3.3Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS