CRCW060313R0JNEAHP
MFR.Part #
CRCW060313R0JNEAHP
JLCPCB Part #
C4285717
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 333mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS