Y1625500R000A24W
MFR.Part #
Y1625500R000A24W
JLCPCB Part #
C4164162
Description
-55℃~+150℃ 300mW 500Ω ±0.05% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount