CRCW060313K0JNTA
MFR.Part #
CRCW060313K0JNTA
JLCPCB Part #
C4040849
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount