CRCW0603137KFKEA
MFR.Part #
CRCW0603137KFKEA
JLCPCB Part #
C2090646
Description
-55℃~+155℃ 100mW 137kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS