CRCW0603133RFKEBC
MFR.Part #
CRCW0603133RFKEBC
JLCPCB Part #
C4177586
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 133Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS