RNC50H40R2BSRSL
MFR.Part #
RNC50H40R2BSRSL
JLCPCB Part #
C1829696
Description
-65℃~+175℃ 100mW 40.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors