CRCW060312K0FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060312K0FKEAHP
JLCPCB Part #
C313658
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS