RLP0175R00BS00
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RLP0175R00BS00
JLCPCB Part #
C3416912
Package
Plugin,D2.5xL7mm
Description
-55℃~+275℃ 1W 75Ω Wirewound Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.5xL7mm Through Hole Resistors ROHS