CRCW0603110MJPEAHR
MFR.Part #
CRCW0603110MJPEAHR
JLCPCB Part #
C4300629
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 110MΩ Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS