Y006230K1000T0L
MFR.Part #
Y006230K1000T0L
JLCPCB Part #
C1485598
Description
-55℃~+125℃ 30.1kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors