CRCW060310K5FKEAHP
MFR.Part #
CRCW060310K5FKEAHP
JLCPCB Part #
C1880808
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 333mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS