RQ73C1J8K25BTD
MFR.Part #
RQ73C1J8K25BTD
JLCPCB Part #
C4071355
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 150mW 8.25kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS