CRCW0603102KFKEC
MFR.Part #
CRCW0603102KFKEC
JLCPCB Part #
C3993830
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS