CRCW0603100RJNTB
MFR.Part #
CRCW0603100RJNTB
JLCPCB Part #
C4272147
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 100Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount