RN73C1J150RBTDF
MFR.Part #
RN73C1J150RBTDF
JLCPCB Part #
C3926837
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS