CRCW04028R45FKTD
MFR.Part #
CRCW04028R45FKTD
JLCPCB Part #
C3933266
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 8.45Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount