CRCW040282K0DHEDP
MFR.Part #
CRCW040282K0DHEDP
JLCPCB Part #
C4108177
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 63mW 82kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS